sídlo: Na Výsluní 201/13
100 00 Praha 10
tel./fax: +420 326 912 526
e-mail: produkce@pfmerit.czReportáže z vybraných akcí

Křest DVD „Princové jsou na draka“


V malostranské krčmě „U sedmi švábů“ se sešlo cca 250 hostů včetně dětí, aby si připili u příležitosti křtu DVD se známou pohádkou „Princové jsou na draka“. Kmotry byli J.Čenský, Z.Svěrák, J.Uhlíř a mezi přítomnými hosty byl i autor scénáře J.Chalupa. Vydavatelem DVD je ZEMĚ POHÁDEK a.s., pro kterou naše agentura celou akci navrhla a zorganizovala v renesančním duchu. Hosty bavili kejklíři, hudebníci, alchymista a ve sklepení se schovával i drak.
Fotografie z akce...

Den ABC v Rangercentru


Časopis ABC pozval asi 250 dětí s rodiči na zpříjemnění začátku školního roku. Děti si mohly zajezdit na čtyřkolkách, střílet z airsoftových zbraní a soutěžit v dalších disciplínách.
Fotografie z akce...

Školení komunikačních dovedností – banka


Během tří dnů se na jižní Moravě školili zaměstnanci banky. Program byl zpestřen adrenalinovými aktivitami a večerními společenskými akcemi. Celkem 95 účastníků.
Fotografie z akce...

1000. vydání dětského časopisu ABC


V roce 1957 vyšlo první ABC a v září 2003 proběhla oslava 1000. vydání spojená s multimediálním programem vytvořeným speciálně pro tuto příležitost – Vzpoura mozků. Pozváno bylo cca 300 hostů.
Fotografie z akce...

Gambrinus jedenáctka sezóny


Deník sport pořádal, jako každý rok, vyhlášení celoroční ankety o nejlepší fotbalovou jedenáctku roku a Krále trávníku. Na Žofín přišlo asi 650 hostů působících v českém fotbalu.
Fotografie z akce...

Výročí společnosti – banka


Dvoudenní pobyt mezi vinicemi na jižní Moravě zahájila zámecká veselice a druhý den se především soutěžilo a sportovalo. Zúčastnilo se 65 osob.
Fotografie z akce...

Showboj na Kanárských ostrovech


Kulturně společenská akce konaná na ostrově Tenerife. Zúčastnili se zpěváci, podnikatelé, novináři, kteří soutěžili v tenise, bowlingu a golfu. Jako doplněk byla automobilová orientační jízda po ostrově. Večery byly ve znamení hudby v hotelovém baru.
Fotografie z akce...


PF MERIT s.r.o., tel./fax: +420 326 912 526, e-mail: produkce@pfmerit.cz